FANDOM


Święto urodzaju - następstwo zadania "Symbol święta". Polega na obchodach "cichego święta" w kuchni, w trybie cieni. Jest to misja od Jenny.

TreśćEdytuj

X, idziesz? Do kuchni, rzecz jasna. Zjeść po kawałku świeżego chleba i owoców, popić czystą wodą. Nie, nie trzeba nikogo zapraszać. Niech to będzie ciche święto.

WykonanieEdytuj

Jenny uśmiecha się, dosłownie promieniując od środka.

Jenny: Właśnie. W dzieciństwie było inaczej, ale tutaj i teraz wydaje mi się, że tak będzie lepiej.

{po próbie}

Jenny: A w dzieciństwie... X, to było takie wesołe! Biegaliśmy za wozem z ostatnim snopkiem, pluskaliśmy wodą na kosiarzy. Mama opowiadała nam, jak dawniej bali się skosić ostatni snopek, bo wierzyli, że żyje w nim duch ziarna. Ale nam było wesoło. Stwierdziliśmy, że zimą ten duch żyje w ziarnach, w chlebie i wspomina święto.

ZakończenieEdytuj

Dziękuję, że ze mną posiedziałeś. Teraz ciepło złotej jesieni zostanie z nami na całą zimę. Upiekłam bułeczki. Weżmiesz trochę ze sobą?

WynikEdytuj

Za wykonanie zadania od Jenny otrzymujesz 10 bułek, 35 punktów wolności i 60 żetonów.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki