FANDOM

Danios15

alias Daniel

Biurokrata Honorowy Mieszkaniec Domu
 • Mieszkam w Rudziczka
 • Urodziny 27 sierpień
 • Moje zajęcie student
 • Jestem mężczyzna
 • Danios15

  Nasza wikia zakończyła współpracę z projektem "Global Goals". W związku z tym wraca tło, ale starsze od poprzedniego, gdyż to sprzed miesiąca nie było aktualnie dostępne. Obecne tło jest też jak najbardziej przejrzyste. Czy przeszkadza lub nie podoba się to Wam?

  Jak wspomniałem, uruchomiona też została funkcja eksperymentalna, będąca Nową galerią. Jest dopiero sprawna tylko w kodzie źródłowym, więc w razie problemów proszę o kontakt z Administracją. Więcej szczegółów tu .

  Przywrócona też została też funkcjonalność Map.

  Co sądzicie o tych nowościach? Podobają się Wam czy nie? Może nawet przeszkadzają? Były potrzebne?

  Czytaj całość >
 • Danios15

  "Global Goals {Światowe Cele}" jest właściwie "zestawem" 17 projektów na skalę globalną, w które zaangaowali się przywódcy światowi i z których przynajmniej 3 z owych niezwykle ważnych, choć pozornie prostych kwestii o wielkim znaczeniu dla całej planety. Aby pokazać wsparcie dla tak wzniosłęgo przedsięwzięcia, tło naszej wikii zostało tymczasowo zmienione na poniższy obraz ze sloganem promującym tę akcję:

                        Więcej informacji jest na Wikii Społeczności . Czytaj całość >
 • Danios15

  Stała liczba

  maj 22, 2014 przez Danios15

  Zauważyłem, że wśród moich puzzli nie ma większej ich wielokrotności niż 20, a przynajmniej na NK (Naszej Klasie). Kto gra na Facebook'u, VK, NK lub innych stronach, niech powie jak u niego miewa się z tym sprawa i doda, na jakiej stronie.

  Prosiłbym, aby ktokolwiek spróbował zaobserwować, czy liczba ta nie wzrośnie nawet przy odanalezieniu "dwudziestego pierwszego" (lub prawdziwie dwudziestego pierwszego) puzzla i poinformować o tym nas w komentarzach. Szczególnie znudzonym graczom bezsensowną grą - niech potraktują to, jako niezwykłą misję.

  Kto wie - może jesteśmy o krok od odkrycia sekretu tej gry?

  Czytaj całość >
 • Danios15

  Potrzebni edytorzy

  sie 23, 2013 przez Danios15

  I to pilnie, aby wikia mogła dumnie prezentować się na tle innej. Ja także odrobinę się obawiałem, ale w końcu trzeba zrobić pierwszą edycję! Jeśli zrobiłeś swoją pierwszą edycję, pochwal się tu i nie bój się zmieniać! Ja i inni administratorzy nie mamy co bez ciebie robić :;)

  Czytaj całość >
 • Danios15

  Szanowny Czytelniku tego posta!

  Wspomóż tę wikię swoją wiedzą na temat Domu Zagadek i nie obawiaj się-wszelkie starania zostaną docenione!

  Czytaj całość >

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki