FANDOM


Jenny to pierwsza osoba którą Pióro poznał w domu. W wieku 13 lat przeżyła wypadek samochodowy. Cierpi na cześciowy zanik pamięci. Ma problem z przypomnieniem sobie wydarzeń z przed wypadku.

CharakterystykaEdytuj

Jenny jest miła i pomocna. Przyrządza jedzenie dla każdego mieszkańca domu, który o to poprosi. Martwi się o wszystkich i chce dla nich jak najlepiej.

Rysunki Jenny - Nowy Pamiętnik Lalkarza


BiografiaEdytuj

W wieku 13 lat przeżyła wypadek samochodowy. Cierpi na cześciowy zanik pamięci. Ma problem z przypomnieniem sobie wydarzeń z przed wypadku.

Z powodu choroby 10 lat przebywała w domu. Nauczyła się wtedy programowania.

Zna Lalkarza. Był jej przyjacielem w dzieciństwie.

W trakcie wykonywania zadań od Jenny dowiadujemy się, że ją i Johna łączyło uczucie głębsze niż przyjaźń. Jeszcze przez pewien czas Jenny łudziła się, że John nie zmienił się tak bardzo. W trakcie rozmowy w zadaniu "Oświecenie" uświadomiła sobie, że John to całkowicie inny człowiek od tego, którego znała, a jej podejście do niektórych mieszkańców domu, zadań oraz samego Lalkarza zmieniło się. Ma nieco bardziej lekcważący stosunek do zadań Lalkarza, a sama mówi, ze bliskie są jej teraz ideały Podziemia.

CiekawostkiEdytuj

  • Trafiła do domu razem z Jimem
  • Mama napisała raz do niej list.
  • Hoduje szczura o imieniu Nan.

GaleriaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.