FANDOM


Odwiedzić Ryana - zadanie od Jenny, polegające na próbie potajemnego podsłuchania z nią stanu Ryana w Sypialni, w trybie "Cieni". Następstwo wypadku Ryana (patrz: Ranny Smok).

TreśćEdytuj

X, Ryan niedawno doszedł do siebie. Zdaje się, że źle się czuje... Raczej nie warto go niepokoić, ale chcę się upewnić, że wszystko w porządku. Chociaż posłuchać, co on tam robi. Posiedźmy w sypialni. Można przecież wejść do niej z korytarza.

WykonanieEdytuj

Wchodzisz do sypialni, kiedy na górze rozlegają się kroki. Jenny wchodzi na przenośną drabinę obok wyjścia i macha do ciebie. Pora rozpocząć próbę.

{po próbie}

Głuchy odgłos. To chyba Ryan w coś uderzył. Znów kroki w stronę wejścia. Jenny drży nie wiedząc, co robić. Potem sama otwiera wejście.

Jenny: Cześć. Wszystko w porządku?

Ryan stoi nad nią... Z kuszą w rękach.

Ryan: Cholera!

Kusza spada na podłogę, a Ryan kuca nad wejściem.

Ryan: Tak, w porządku. Jenny, nie teraz...

Jenny: Rozumiem. Ryan, wokół są nie tylko wrogowie. Uwierz mi, proszę.

Ryan: Pomyślę o tym.

Klapa zamyka się, przerywając rozmowę.

ZakończenieEdytuj

O, matko, ale się przestraszyłam! Ale dobrze, że to zobaczyliśmy. X, spędzasz z nim dużo czasu. Bądź ostrożny... I spróbuj... Nie wiem... Może przekonaj go, że nie jesteśmy bałwanami.

WynikEdytuj

Udało ci się wykonać prośbę Jenny

NagrodaEdytuj

60 punktów wolności i 80 żetonów

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki