FANDOM


Ucieczka – zadanie od Leonarda polegające na obejrzeniu jego wspomnień w Salonie w trybie "Widma".

TreśćEdytuj

Chodźmy i dowiedzmy się, co było dalej.

Przebieg

Pokój skrywa się w cieniu. Widzisz biegnącego Leonarda. Za nim widać jasne światło podobne do łuny pożaru. W oddali słychać szczekanie psów. Zatrzymuje się i dociera do ciebie, że to już nie chłopieć o imieniu Leo, tylko dorosły Leonard. Ale kiedy zdążył dorosnąć?

Leonard: Kiedy byłem w punkcie medycznym, w więzieniu wybuchł pożar. Płonął kościół i przyległe do niego budynki. Możliwe, że pożar wzniecił tajemniczy życzliwy. A może wcale nie. To teraz nieważne.

Leonard: Ważne, że kiedy wszyscy rzucili się do gaszenia ognia,  przebrałem się w biały szlafrok i zwyczajnie wyszedłem przez bramę więzienia. Nawet nikt nie próbował mnie zatrzymać. Później, oczywiście, zauważono moją nieobecność i wysłano za mną pogoń z psami. Ale byłem już daleko.

Leonard: Dlaczego wybuchł pożar i co miała do tego moja lampa? Co stało się z więźniem, który ze mną rozmawiał? Nie wiem. Miało dla mnie znaczenie tylko to, że jestem na wolności. Po raz pierwszy od długiego czasu czułem się szczęśliwy.

Dopisek specjalny

Gratulacje! Udało ci się wykonać zadanie "Ucieczka".

Zakończenie

Moja droga wiodła do Witchbridge, do domu, w którym mieszkała moja Mary.

Wynik

Pomogłaś Leonardowi

Nagroda

80 punktów wolności i 100 żetonów, wpis w Pamiętniku Gracza

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki