FANDOM


Zapomniane ofiary - kolejne zadanie od kobiety z notatki, polegające na poszukiwaniach nieznanego przedmiotu w bibliotece (nadtlenek wodoru).

TreśćEdytuj

Mam nadzieję, że przydadzą ci się rzeczy. Szkoda, że nie wiem, kim jesteś ty, który znalazłeś moją notatkę. Nie wiem nawet, czy ten pokój gdzieś będzie. I czy ty w ogóle będziesz. Może wyjdziemy stąd, przekażemy Lalkarza Scotland Yardowi i nie będzie nowych gości w tym domu. A może jutro umrę i nie zdążę dokończyć notatek. Ale ty spróbuj, Pióro. Trzecia część jest w bibliotece, w pudełeczku.

PrzebiegEdytuj

Przeszukałeś wszystkie szafki z książkami i w końcu udało ci się znaleźć pudełko z butelką nadtlenku wodoru i kolejną kopertą.

ZakończenieEdytuj

Pióro prosi o herbatę. Zaryzykowałam i poprosiłam o nią. Tylko nie lej jej na rany! Zostanie straszna blizna, która będzie się długo goić. Lepiej sprawdź szmatkę, którą będziesz ją przewiązywać.

WynikEdytuj

Wykonałeś zadanie z notatki.

NagrodaEdytuj

30 punktów wolności i 60 żetonów

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.